Prožitkový seminář v Lipové - léčení hlasem a přírodou

                                        Tento prostor semináře držím pro všechny ženy, které milují jednoduché a účinné metody. Pomocí hlasu a zvuku lze ovlivňovat a měnit naši realitu.

Šťastná menopauza

Zvukem rozpustíme emoční blokády. Posílíme naši intuici. 

Zvuk projde všemi pojistkami a bariérami, které náš rozum často staví. I když rozum řekne: „To nefunguje.“. Zvuku je to jedno a prostě funguje. 

Naučíte se praxi na doma, jak si samy léčit svoje těla.

Hudební sluch, hlasové předpoklady nebo předchozí zkušenosti se zpěvem nejsou nutné.  Stačí, když umíte mluvit a vyslovovat samohlásky a souhlásky.

Budeme aktivovat a měnit DNA.

Výzkum epigenetiky potvrzuje, že DNA je možné ovlivňovat hlasem a tím, co a jak říkáme.

Na semináři se spojíte se svým hlasem a  tělem. Naučíte se komunikovat se svými orgány. Získáte zpět svou sílu a důvěru v sebe a své schopnosti.

Jako malá jsem zpívala ve školním sboru. Mezi mým 9 a 10 rokem věku jsem přišla o hlas a schopnost projevit se hlasem. Zpívat jsem začala až své dceři do bříška, kdy jsem jí zpívala každý večer ukolébavku. Když se narodila, pokračovaly jsme spolu. A když dcera  začala chodit do školy, znovu jsem svůj hlas začala používat jen k mluvení.

V roce 2019 jsem potkala Komalu  Amorim a díky ní a jejímu Otevírání hlasu jsem se začala rozpomínat, že hlas je můj dar. S Victorií Hannou jsem pak  na hlasovém workshopu „Dávné dědictví – židovská kabalistická práce s tělem a hlasem“ poznala, jak se na hlas a jeho léčivou moc dívá kabala.  Půlroční kurz s Daliborem Neuwirtem mi dal solidní základ pro práci s hlasem. A od roku 2020 se učím léčit hlasem a zvukem u Karla Grunicka. Při své práci s hlasem používám i japonskou nauku o zvuku KOTODAMA. 

aktuálně není žádný vypsaný termín

Lipová – lázně, místo na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v údolí potoka Staříč, západně od města Jeseník. 

Malebné místo s nejčistším vzduchem v České republice a kouzelnými silovými místy.

Nedaleko Centra osobního rozvoje, kde budeme,  jsou Schrothovy lázně

Program semináře a otázky:

 • ve čtvrtek je naplánován příjezd do 16.30h,  začínáme v 17h, končíme v neděli okolo 14h
 •  ukázková lekce hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues v trvání 60 min.
 • taneční meditace Mohendžodáro „Imunitní posílení“.
 • intuitivní tanec
 • jógové dýchací techniky 
 • léčení hlasem a zvukem
 • naučíte se praxi na doma, jak si léčit játra, srdce, slezinu, plíce a ledviny svým hlasem
 • vedené relaxace a techniky na zvládání stresu
 • procházka v přírodě na silové místo nad Centrem
 • sdílení a  diskuze na téma léčení hlasem
 • celý jeden den pobyt v přírodě – lesní lázně a nácvik spirituality v každodennosti
 • muzikoterapie pomocí indických nástrojů Tablas

Cena semináře je 4300 Kč. 

Cena ubytování a stravy je 1600 Kč.

Celková cena semináře je 5900 Kč.

v ceně semináře jsou vegetariánské snídaně (pátek, sobota a neděle)

v Centru je kuchyň, kde si můžete připravit vlastní jídlo nebo ochutnat místní kuchyni v restauracích;

Seminář se koná v Centru osobního rozvoje Lipová-lázně.

Adresa je: Lipová-lázně č.p. 44, okres Jeseník

Ubytování je v 2 až 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a sprchu.

Detaily a fotografie:

Centrum osobního rozvoje Lipová č.p. 44 – fotky a další informace

Ano, akce se můžete účastnit i bez ubytování. Celková cena semináře zůstává stejná, tj. 4300 Kč.

 • vlastní dopravou. Centrum je cca 500 m od vlakového nádraží.

  Autem

  Cesta z Brna – je to cca 175 km, přes Olomouc a Zábřeh na Moravě. Po příjezdu do vesnice, ještě před kostelem, odbočka vpravo, přes malý most nad potokem. Centrum je prakticky hned za mostem. Přijíždíte-li od Ramzové.

  Cesta z Prahy – je to asi 240 km přes Hradec Králové a Žamberk.

  Cesta z Ostravy – cca 123 km, přes Opavu a Bruntál.

  Vlakem, autobusem

  Spoje naleznete zde

  Brna jezdí  vlakový spoj až do Lipové. Z Prahy je to s jedním přestupem v Zábřehu na Moravě. Z Ostravy pak buď vlakem, s přestupem v Olomouci nebo autobusem, s přestupem v Jeseníku.

  Cílová stanice: Lipová-lázně.  Centrum je cca 500 m od vlakového nádraží.  Dejte se směrem dolů, ke kostelu. Centrum je hned na druhé straně potoka, který teče za kostelem.

Během odpočinkové pauzy můžete využít sauny v Centru nebo navštívit wellness ve Schrothových léčebných lázních, (1,3km od Centra) nebo prostě jen odpočívat podle své nálady a chuti.

Reference:

Jet na seminář jsem se rozhodla prakticky ihned potom, co jsem si přečetla, že se vůbec něco takového koná. Měla jsem za sebou několik lekcí muzikoterapie a přirozeně mě to začalo táhnout k použití hlasu. Jsem, resp. byla jsem, člověk,který svůj hlas cíleně nepoužívá, zpěv vůbec, jen pobrukování manter. Během necelých 3 dnů semináře jsem díky Radce a také úžasným ženám, které se  zúčastnily se mnou, moje možnosti posunuly hodně dopředu. Celý seminář byl citlivě sestaven, jednotlivé techniky nás vedly stále hlouběji k sobě samým  a  současně otevíraly naše možnosti použít hlas jako léčebný nástroj. Stále  nás provázel pocit, že vše je tam pro nás, že se můžeme bezpečně projevit a vyjádřit to, co právě potřebujeme. Po semináři jsem se cítila mnohem celistvější, jistější v ženské síle a bohatší o nové možnosti použití svého hlasu. Všem doporučuji!
Šárka K.
pediatrička
Milá Radko, srdečně Tě zdravím a chtěla bych poděkovat za Tebe a Kurz Léčení hlasem, za opravdovost, kterou žiješ a předáváš dál. Hlas je moje dlouhodobé, vlastně celoživotní téma. Projevovat se nahlas je pro mě stresující záležitost. Tudíž přihlásit se do kurzu byla pro mě velká výzva. Teď s odstupem pár týdnů mohu napsat, že jsem šťastná a ráda, že jsem se rozhodla vyjít z mé komfortní zony 🙂 a do kurzu s Radkou se přihlásit. Vnímám, že se opravdu něco poléčilo, a že proces léčení pokračuje.. Děkuji Radko za Tvoji pomoc a podporu, kterou jsi mi na cestě ke svobodnému projevování se na kurzu poskytla.
Ilona V.
Celý život jsem procházela s informací ze základní školy: „Ty nezpívej, jen nám to kazíš.“ Po kurzu jsem si plně vědoma, že mohu pomocí svého hlasu sebe nebo kohokoliv jiného, přivést ke klidu a harmonii, jak se nyní krásně používá do stavu „flow“. Děkuji Radce za skvělé vědomé vedení při kurzu. Její „opravdovost“ mi dodávala po celou dobu kurzu pocit bezpečí. Jsem ráda, že jsem využila příležitosti a kurzu se zúčastnila. Radka byla oporou každého účastníka kurzu a přistupovala ke každému individuálně. Nijak nevyvíjela tlak, nechala vše plynout. Za mne osobně, mohu říci, že ve mně vyvolávala nutkání, nijak zavazující, si pouze hrát. Tento pocit ve mně dál přetrvává, že pokud si budu hrát, nevznikne u mne vnitřní tlak. Pro mne velmi dobrá zkušenost
Anna M.
podnikatelka
Na harmonizaci zvukem chodím k Radce opakovaně. Přitáhlo mě to hlavně proto, že harmonizace mi blok jak očistí, tak následně ošetří a vyživí to místo, kde blok působil. Harmonizace zvukem je pro mě přínosem hlavně proto, že potřebuji rozproudit své sebevyjádření. Zvuk mi s tímto vždycky pomáhá. Katarze je vždycky velmi uvolňující. Radka mi vytváří bezpečný prostor a mohu si tedy dovolit cokoliv. Pracujeme vždycky přes internet, to ale na kvalitě určitě neubírá.
Radka je v práci se zvukem na prvním místě. Doporučuji!

Rezervace termínu a otázky:

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a pokyny k platbě.

K potvrzení rezervace je nutné uhrazení zálohy 2000 Kč na bankovní účet. Doplatek za kurzovné  a ubytování se hradí na místě. 

Počet míst je omezen na 12 osob.

Vaše osobní údaje, které zadáte do formuláře, budou použity pouze za účelem rezervace Vašeho pobytu.