Konzultace a mentoring

Procházíte menopauzou sama a potřebujete to probrat s ženou, která už to má za sebou?

Jsem zářič.  Posvítím Vám na to, co nevidíte. 

Šťastná menopauza

Vytvářím prostředí plné lásky a hlubokého  soucitu. 

 

V tomto poli lásky a soucitu se hojí stará zranění. Napojujete se znovu na svou přirozenou ženskou moudrost a zdroj své síly.

Jste tu správně, pokud 

svou menopauzu rozebíráte s lékaři,  kamarádkami, terapeutkami a přitom:

Posvítím Vám na cestu k Vaší šťastné menopauze.

Pojďme se společně podívat na to, co Vám brání žít svobodně a být šťastná.

Často kladené otázky

1. Terapie rozhovorem

podíváme se na to, co Vás tíží a co Vám brání cítit se hezky. Vytvořím pro Vás bezpečný prostor. S laskavostí a citlivě Vás povedu, abychom zjistily, kde je kořen Vašich potíží.  Na závěr rozhovoru Vám řeknu konkrétní kroky, které je třeba udělat, aby se Vaše potíže vyřešily.

Tuto konzultaci doporučuju jako první „seznamovací“ setkání, abyste zjistila, zda Vám práce se mnou bude vyhovovat.  

Rozhovor trvá 60 minut. Cena 1000 Kč.

 

2. Meditace-vizualizace spojení se sama se sebou, se svým středem a svou moudrostí. Trvá minimálně 60 minut. Cena 1500 Kč.

2. Harmonizace zvukem – zvuk odstraní nebo zmírní fyzickou, emoční i psychickou bolest. Není potřeba řešit příčinu. Zvuk projde přes všechny bariéry, zámky, závory. Do všech struktur těla, hmotných i jemnohmotných. Stačí 60 minut. Cena 1500 Kč.

3. Konzultace „Deník ženy v menopauze“ – individuální řešení Vaší situace, pomoc, podpora. V ceně je online kurz Šťastná menopauza a  podpůrná skupina Šťastná menopauza na Facebooku, přístup do konce života Facebooku zajištěn. Bonusem je spojení se s dalšími ženami, které řeší menopauzu.  Trvání konzultace 60 minut. Cena 3

Posvítím Vám na  cestu k Vaší šťastné menopauze. Na Vás bude na tu cestu vykročit. Aktivujeme společně Vaši vnitřní ženskou moudrost a ta Vás už povede dál. Ke zdraví, radosti a vitalitě.

Dovolíte si být sama sebou a cítit se u toho dobře. Vy se spojíte sama se sebou, se svým tělem.

Miluju svobodu a přeju si svobodu i pro ostatní ženy. Každá žena je moudrá a svébytná. Jen jsme na to někde po cestě životem zapomněly.

Já už jsem si vzpomněla.

Ráda pro Vás vytvořím bezpečné prostředí, v kterém si i Vy vzpomenete, že jste zářivá, milující a tvořivá lidská bytost. 

U Meditace-vizualizace se spolu projdeme   do Vašeho středu, ke zdroji Vaší moudrosti a radosti. Na Vás pak bude se tam vracet a Vaši moudrost ve svém životě dál používat. 

Dále Vám mohu pomoci od jakékoliv bolesti (fyzické, emoční, psychické) zvukovou lázní. 

Konzultace „Deník ženy v menopauze“ slouží k nalezení individuálního řešení pro Vaši určitou životní situaci, když všechny ostatní rady, pomoci a postupy selhaly. 

Vyplníte rezervační formulář na této stránce a já se Vám ozvu s návrhem termínu. Konzultace je online přes internet nebo osobně v Brně.

Terapie rozhovorem je prostý rozhovor. Už během něho se díky mému záření harmonizujete.

Ráda používám meditaci-vizualizaci, v které navštívíme Váš střed, zdroj Vaší síly, radosti a moudrosti. Vždy se jedná o individuální prožitek podle potřeby a aktuální situace každé ženy.

Další postupy a metody volím podle konkrétní situace a zadání každé ženy na základě toho, na co potřebuje posvítit.

Vždy pracuju bezdotykově s tělem a prožitky přes tělo jako jsou vizualizace, taneční improvizace, harmonizace zvukem, jógové techniky, aromaterapie. 

Nejraději mám harmonizaci zvukem, kdy pomocí koshi zvonků, vašeho a mého hlasu zharmonizujeme vaše tělo, emoce a  stará zranění. Touto metodou dochází rychle, bezpečně, bezbolestně a efektivně  k očistě.

Cena za terapii rozhovorem v délce trvání 60 minut je 1000 Kč. 

Cena za ostatní druhy konzultací ( 60 minut) je 1500 Kč. 

Cena za mentoring (dlouhodobější spolupráce): cena dohodo6

Konzultace probíhají buď osobně v Brně nebo přes internetovou aplikaci. Můžeme použít Zoom, Messenger, WhatsApp, Google Meet a jiné aplikace. Záleží na naší dohodě.

Žiju šťastný život. Mám harmonické vztahy se svým mužem, dcerou a rodiči. Mám životní nadhled a svou minulost jsem proměnila na moudrost. 

Dokázala jsem se uzdravit ze závažných traumat.

 Předávám to, co žiju.

Jsem laskavá, soucitná a citlivá.

Jsem zářič.

Používám vlastní zkušenosti k tomu, abych inspirovala druhé k objevení jejich jedinečnosti, svobody a zodpovědnosti. 

Jedná se o ucelený 4 týdenní program, kdy systematicky a krok za krokem jdeme tak, abyste se  cítila v bezpečí a měla zdroje udělat kroky ke své šťastné menopauze. Postupujeme individuálně a program je vždy přizpůsoben každé ženě na míru.

Celý postup má svůj hluboký smysl a vede k trvalým změnám.  

Má plná pozornost je vždy upřena jen na 1 ženu po celou dobu programu.

VIP – mentoring probíhá:

– živě, on-line a telefonicky

– společně působíme na tělo, mysl i duši

– pomocí uzdravujících klíčů DECH-HLAS-POHYB

Detailní informace a cena jsou na dotaz.

Reference

Tereza Tučková

1) Meditace předčila mé očekávání. Očekávala jsem méně konkrétní prostor a relaxaci víceméně jen během meditace, ale nakonec jsem si z meditace odnesla povědomí o mém konkrétním prostoru, plném klidu a míru, kam se mohu uchýlit (a také se v náročných dnech uchyluji) kdykoli.
2) Cítila jsem se úžasně uvolněně na jedné strně, radostně na druhé straně a do třetice jsem
v hloubi svého srdce cítila nebývalý mír a hlavně sílu, která se mě nepouští i několik dnů poté... 3) Díky meditaci jsem našla svůj autentický bezpečný prostor, do kterého se mohu uchýlit kdykoli během dne (dříve jsem si sama vizualizovala příjemné známé místo, ale tento nový prostor mi přináší klid mnohonásobně více). Toto "instantní uklidnění" mi od té doby pomáhá zvládat i jinak náročné situace s větším klidem a také mi pomáhá dočerpávat energii, když ji přes den potřebuji. Můj aha moment byl, že opravdu miluji hlubokou vodu. 4) Nejvíc se mi líbilo, žeš jsem se cítila během celé meditace v bezpečí a hezky provázená, ale na druhou stranu velmi svobodná - nemusela jsem se přizpůsobovat meditaci, ale meditace se přizpůsobila mně, což bylo ohromně příjemné a díky této autenticitě i silné. Ješetě jednou Vá moc děkuji - doteď z meditace opravdu těžím a moje maminka mi dneska dokonce zatleskala, že takovouhle sílu a sebelásku ze mně už dlouho necítila. Moc Vám držím palce, ať se Vám daří a Vaše meditace se dostane ke všem ženám, kterým pomůže dostat se do jejich síly, tak jako mně...

Helena Kelly

https://happyhelen.cz
Meditace byla krásná. Poušť a oáza. Moje živly jsou voda a oheň. Zajímavě so to sedlo, aniž by to Radka ode mě věděla. Cítila jsem velký klid a sílu, pramenící z uvědomění, že mám přístup ke zdroji "občerstvení" /oáza v poušti, když to budu potřebovat. Žiju u řeky a chodím si k ní právě pro to občerstvení duše. A slunce zase symbolizuje ten oheň. Děkuji za zprostředkování této zkušenosti. Čerpám z ní téměř každý den. https://happyhelen.cz

Eva Pavlasová

Před naším setkáním jsem přemýšlela, jak asi to "online" provedení meditace bude fungovat a fungovalo dokonale. Přímo po meditaci jsem se sice cítila unavená, ale postupem času, když jsem se vracela v myšlenkách k prožitku, uvědomila jsem si, že byl velmi silný, nabíjející.

Nevím, jestli přímo meditace jako taková mě nějak postrčila v mém životě. Nejspíš to byla souhra více okolností, ale mám silný pocit, že meditace byla startovací impuls, který rozběhl vše, co se mi nyní v životě děje. Dělám poslední dobou kroky, které jsem si donedávna neuměla představit ani v té nejživější fantazii. Krok po kroku se posunuji k práci na volné noze.

A tento proces mě naplňuje nadějí, protožče jsem si dřív nemyslela, že se ještě někdy na takovou cestu pustím. Během meditace došlo k setkání s mými předky, od kterých se mi dostalo ujištění, že jsem dostatečně silná a schopná dotáhnout do konce všechny kroky, které nyní činím.

Byl to nádherný, hřejivý pocit, který si nesu s sebou do reálného bytí a kdykoliv si na moment setkání vzpomenu, je to jako bych dostala nový implus do těla. A zároveň vím, že kdykoliv se na místo setkání mohu vrátit a nechat se hýčkat v náručí celého rodu, který stojí za mnou a podporuje mě.

To mou sílu udržuje na vln a zároveň ubezpečuje mou někdy rozkolísanou mysl, zda ta cesta, kerou kráčím, je ta správná.

Radčin příjemný hlas mě krásně nesl celým procesem a vřele ji jako průvodkyni individuální meditací doporučuji.

Rezervace termínu konzultace

Vyplňte formulář a já se Vám ozvu s návrhem termínu a dotazníkem. 

Aktuálně jsem do 14.6. mimo pracovní proces.

Vaše osobní údaje, které zadáte do formuláře, budou použity pouze za účelem rezervace termínu.

Hana Machů

Na meditaci jsem byla moc zvědavá, jakou formou bude vedená. Radka má moc zajímavý hlas. Moc jsem ocenila i informace, které mi řekla před meditací, mám ráda, když jdu do něčeho připravená a vím, o čem to bude a proč se tam co bude říkat. A tyto informace se mi opravdu líbily. V průběhu meditace jsem byla delší dobu "mimo prostor a čas", což je dle Radky známkou hloubky, do které jsem se dostala. Takže přesný průběh nemůžu hodnotit. Ale po skončení jsem měla hodně uvolněné tělo a cítila jsem se moc dobře. Výsledek meditace zatím neumím vyhodnotit, počkám si až za čas. Každopádně mě to ale namotivovalo na lekci hormonální jógy. Moc děkuji.

Stanislava Lisnerová

Dnes jsem absolvovala nádhernou meditaci, která mě přímo nadchla. Byla jsem od rána taková napjatá, trošku víc neklidná a cítila se i velmi unaveně. Ráno se mi nechtělo ani vstávat. Pak jsem si vzpomněla, že budu mít meditaci. Když jsem dostala odkaz na ZOOM, kde měla online proběhnout, vše jsem si připravila, abych nebyla ničím rušena a mohla kouzlo meditace plně využít. Velmi příjemný zklidňující hlas a zvonečky dodávající atmosféru a klid. Toto vše mě rychle dostalo do pohody a já si ani neuvědomila, jak rychle čas utekl. Takové zklidnění, pohodu a celkové uvolnění jsem ani nečekala.

Moc příjemné. Určitě se budu sama pro sebe snažit si tyto příjemné pocity připomínat. Dnes to bylo přesně to, co jsem potřebovala. Díky moc.